Pozycjonowanie stron Sopot w świetnej cenie!

Pozycjonowanie stron Sopot to także działania związane ze zwiększeniem jej popularności m.in. poprzez pozyskiwanie z innych serwisów wartościowych linków (referencji) prowadzących do naszej strony. Jednak nie tylko ilość linków jest istotna, ale również jakość stron internetowych, które odsyłają do strony, którą chcemy pozycjonować. Tutaj liczy się przede wszystkim liczba użytkowników odwiedzających dane serwisy, a także obecność i aktywność w mediach społecznościowych na kanałach i serwisach takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest czy Google+. Prowadzenie social media może zatem nie tylko pomóc w budowaniu społeczności wokół danej marki, ale również pomóc w SEO. W przypadku sklepów internetowych e-commerce głównym czynnikiem jest techniczna optymalizacja serwisu. Krąży legenda, że „Content is King” i za pomocą konkretnych, dobrze zoptymalizowanych treści można podbić internet poprzez pozycjonowanie stron Sopot. Niestety, nie jest to takie proste, jak się wydaje. Zdobywanie linków też nie rozwiąże wszystkich problemów i nie zapewni wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Warto pamiętać o tzw. pozycjonowaniu stron Sopot technicznym.

Realne wykresy widoczności rosną dzięki optymalizacji technicznej:

W wyniku przeprowadzonej optymalizacji technicznej, jak również optymalizacji pod kątem treści, udało się wypracować istotny wzrost liczby słów kluczowych w wynikach wyszukiwania.

Ponadto poprzez specjalnie przygotowany link building oraz optymalizację pod kątem dostępności serwisu dla użytkownika (UX) osiągnęliśmy znaczny wzrost widoczności, ruchu. Poza tym wzrosła też sprzedaż – co przecież było dla nas najważniejsze, tak jak pozycjonowanie stron Sopot. Wszystkie zrealizowane przez nas działania pozytywnie wpłynęły na widoczność serwisu i ułatwiły Googlebotowi poruszanie się po serwisie.