Urny dla zwierząt i urny na prochy ludzkie

Nietrwałe urny dla zwierząt są zwykle wykonane z papieru, ale można je również znaleźć wykonane z soli, skrobi kukurydzianej, żelatyny lub innych materiałów ulegających degradacji. Biodegradowalne urny są uważane za przyjazną dla środowiska alternatywę dla tradycyjnych urn, ponieważ nie pozostawiają trwałych materiałów i stają się coraz bardziej popularne. Urny biodegradowalne są dostępne w wersjach nadających się do ekspozycji, pochówku lub rozsypania. Istnieją również opcje zastosowania w pochówkach wodnych. Niektóre biodegradowalne urny dla zwierząt mogą mieć nasiona osadzone w papierze, aby po rozkładzie wytworzyć drzewo lub inną roślinę. Inne są zaprojektowane jako budki dla ptaków. Wyborów jest wiele i rosną z dnia na dzień.

Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych opcji na urny dla zwierząt, wybór idealnej urny na cześć ukochanej osoby może wydawać się zniechęcającym zadaniem. Możesz nieco ułatwić wybór, zawężając opcje.

 

To, czy zapieczętować urnę kremacyjną dla zwierzaków, czy nie, jest osobistą decyzją, która zależy od rodzaju urny, tego, czy będzie eksponowana lub pochowana, oraz od twoich wyjątkowych okoliczności. Proces uszczelniania nie jest skomplikowany, ale może być zaskakująco emocjonalny. Dla wielu osób zapieczętowanie urny stanowi ostatni krok w podróży ich ukochanej osoby. Mając to na uwadze, najlepiej wygospodarować trochę spokojnego czasu, abyś mógł go wykorzystać we własnym tempie.

 

Zamykanie urny metalowej Większość metalowych urn kremacyjnych ma gwintowaną nakrętkę lub wyjmowany dysk zakrywający komorę na popiół. Aby utworzyć trwałe uszczelnienie, przed zamknięciem pokrywy należy dodać niewielką ilość przezroczystego silikonu epoksydowego lub kleju do metalu na gwinty. Nie spiesz się i pamiętaj, aby szybko wytrzeć nadmiar płynu.