Czy łańcuszki bursztyn zadbają o Twoje zdrowie?

Bursztyn idealny na łańcuszki bursztyn jest również popularny w praktyce feng shui. Może zapewnić uziemienie twojej przestrzeni i ziemskie ciepło w każdym zimnym zakątku twojego domu. Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie, możesz umieścić Amber w centrum swojego domu. Możesz również umieścić go w sypialni lub pod łóżkiem, jeśli chcesz przyciągnąć stabilność i wsparcie. Możesz również użyć Bursztynu w leczeniu reiki i umieszczając go bezpośrednio na czakrze sakralnej, aby powitać uzdrowienie.

Inne kamienie, z którymi łańcuszki bursztyn dobrze współpracuje, to ziemisty agat i jaspis. Ponieważ bursztyn jest ciepłym kamieniem słonecznym, będzie dobrze działał również z Peridotem. Utrzymywanie Amber w czystości i naładowaniu sprawi, że będzie cykać na szczycie swojej gry. Jako pochłaniacz negatywnej energii, od czasu do czasu chcesz rozproszyć część tej nagromadzonej energii. Bursztyn lubi być czyszczony letnią wodą i miękką ściereczką i wystarczy puścić go pod kran na kilka sekund, aby wypuścić zastałą energię.

Możesz naładować swoje łańcuszki bursztyn, pozostawiając go na chwilę w plamie światła słonecznego. Upewnij się, że nie jest narażony na ekstremalnie wysokie i niskie temperatury, ponieważ może to spowodować uszkodzenie twojego klejnotu. Będąc klejnotem ziemi, możesz również umieścić łańcuszki z bursztynem w ziemi lub ziemi doniczkowej, aby mógł się odnawiać raz za razem.