Spodnie ciążowe i inne elementy garderoby

W przeciwieństwie do tego, co mówią Twoje reklamy na Instagramie, nie musisz kupować niczego nowego ani niezwykłego, aby skutecznie karmić piersią / ciałem. Żadnych specjalnych chust/krawatów lub podwójnych/ukrytych koszul warstwowych. Brak szali. Nawet biustonosza do karmienia piersią (choć niektórzy doceniają wygodę biustonosza stworzonego do karmienia piersią). Prawda jest taka, że ​​posiadasz już ubrania idealnie nadające się do łatwego karmienia dziecka.

Rzeczy, które już znajdują się w Twojej szafie, które dobrze sprawdzają się podczas karmienia piersią to spodnie ciążowe:
Należy pamiętać, że każdy ma inny poziom komfortu, jeśli chodzi o karmienie piersią / karmienie ciałem wokół innych lub w miejscach publicznych. To, czy „zatuszować”, czy nie, zależy od osobistych preferencji i nie powinno być nikomu narzucane. Poniższa lista została przygotowana zarówno ze względu na wygodę (noszenie jakichkolwiek ubrań podczas karmienia piersią staje się męczące!), jak i dla tych, którzy pragną większego zakrycia.

Podkoszulek bez rękawów — Dopasowane do sylwetki bezrękawniki mogą być najlepszą, najbardziej wszechstronną opcją do stosowania podczas karmienia piersią. Bez względu na porę roku, ułóż podkoszulek z podkoszulkiem (nawet jeśli nosisz jeden podkoszulek na drugim!), aby zapewnić osłonę tułowia podczas podnoszenia górnej warstwy od dołu. W zależności od rozmiaru klatki piersiowej i typu podkoszulek, które posiadasz, podkoszulek warstwowy może służyć jako biustonosz.

Kardigan i spodnie ciążowe – Kardigan z bardziej obfitym, lejącym się materiałem jest idealny jako warstwa wierzchnia, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na karmienie, ściągając podkoszulek w dół czy w górę.

Sukienka na ramiączkach i spodnie ciążowe – Prawie każdy styl tankietki jest idealny do karmienia ciała, z niewielkim paskiem materiału do naciągnięcia na ramię. Sukienka bez rękawów zapewnia idealne zakrycie tułowia. Aby lepiej zakryć klatkę piersiową, połącz z kardiganem lub szalikiem który będzie pasował do spodni ciążowych.