Jakie rury elektroinstalacyjne pcv producent oferuje?

Kolejną różnicą między rurą PVC a przewodem PVC jest grubość ścianki rury. Ściana rury kanalizacyjnej z PVC jest zwykle grubsza niż ściana przewodu PVC. Ponieważ PVC do instalacji wodociągowych jest używane w zastosowaniach wymagających uwzględnienia ciśnienia, dodatkowa grubość zapewnia, że ​​rura jest wystarczająco wytrzymała, aby wytrzymać zginanie oraz że pozostanie nieuszkodzona i nienaruszona.

PVC w peszlu nie musi wytrzymywać tak dużego nacisku, więc nie jest wykonane z grubymi ścianami – to po prostu nie byłoby opłacalnym projektem dla producentów. Najbardziej zauważalną różnicą między zwykłym PVC a PVC elektrycznym jest kolor rur. Rura PVC używana do instalacji wodociągowych jest zwykle biała, podczas gdy przewód elektryczny PVC jest zwykle szary.

Są to standardowe kolory, ale można znaleźć PVC, do którego podczas procesu produkcyjnego dodano dodatki chemiczne, aby stworzyć rury elektroinstalacyjne pcv producent o różnych kolorach. Należy pamiętać, że rury elektroinstalacyjne pcv producent są również koloru szarego, podobnie jak rury PVC, ale Schedule 80 to rura wodociągowa, podobna do białej rury elektroinstalacyjnej z pcv od producenta. Dlatego rury elektroinstalacyjne pcv producent nie powinny być używane jako przewody elektryczne.