Jak rozkładają się pieluchy bambusowe dystrybutor?

Kiedy wyrzucasz biodegradowalną pieluchę do śmieci, możesz sobie wyobrazić, że topi się na wysypisku śmieci i staje się częścią ziemi. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​twoje drogie pieluchy bambusowe dystrybutor leżą na wysypiskach przez setki lat, tak jak zwykłe artykuły jednorazowego użytku. Składowiska nie rozkładają przedmiotów. W rzeczywistości nawet organiczne owoce i warzywa nie rozkładają się na wysypiskach! Jak to jest możliwe? Cóż, składowiska są przeznaczone do przechowywania śmieci, a nie ich rozbijania. Śmieci są pakowane do dołów wyłożonych hermetycznymi materiałami, aby odizolować je od gleby i ułożone warstwami ziemi, aby ograniczyć nieprzyjemne zapachy. Stwarza to środowisko z bardzo małą ilością powietrza, światła słonecznego lub wody – wszystkich składników niezbędnych do zajścia rozkładu.

Pieluchy biodegradowalne, pieluchy bambusowe dystrybutor w takim środowisku nie mają możliwości zepsucia się i mogą przetrwać tak długo, jak zwykłe pieluchy.

Czekaj, jak te produkty mogą twierdzić, że są biodegradowalne, jeśli nie rozkładają się na wysypisku? Produkt, który twierdzi, że jest biodegradowalny i kompostowalny, musi spełniać określone normy. Jednym z tych wymogów jest to, że 90% materiałów bioplastikowych w produkcie musi rozłożyć się w ciągu 180 dni w kompoście, a nie na składowisku. Tak więc pieluchy bambusowe dystrybutor nadal mogą być certyfikowane jako biodegradowalne i kompostowalne, nawet jeśli nie rozkładają się na wysypiskach. Te pieluchy bambusowe od dystrybutora Bamboolove, Bamboolife muszą się zepsuć w przemysłowych kompostowniach, które zapewniają ściśle kontrolowane warunki do szybkiego rozkładu.