Jak pracują architekci wnętrz w Łodzi?

Czy kariera w architekturze, projektowaniu i dekoracji wnętrz jest pełna blasku, bogatych klientów i martini? Pomyśl jeszcze raz. Nasz ekspert od projektowania i dekoracji wnętrz w Łodzi ujawnia prawdę. W pełni rozumiem opinie ludzi na temat kariery w projektowaniu wnętrz i dekoracji, ponieważ zanim wstąpiłem do branży, myślałem również o nich. Jasne, niektóre pojęcia związane z pracą są prawdziwe, ale ogólnie rzecz biorąc, jest więcej w tej historii.

Na początku z pewnością będziesz zaskoczony niektórymi elementami związanymi z rolą jaką pełnią architekci wnętrz w Łodzi i niekoniecznie możesz cieszyć się tymi nieoczekiwanymi zadaniami, ale szybko odkryjesz, że istnieją elementy rzeczywistości, które są lepsze niż obraz.

1. To wspaniała robota czarująca kariera w projektowaniu wnętrz Jeśli istnieje przekonanie, że projektanci wnętrz i dekoratorzy siedzą w stylowych studiach, w stylowych ubraniach, przewijając Pinterest i Instagram, przeglądając czasopisma o wnętrzach i układając tablice nastrojów, mogę z pierwszej ręki powiedzieć, że ten obraz jest fałszywy. Na początek rzadko siedzę, chyba że jest w samochodzie. Nawet e-maile, które robię w podróży. Nie zapominajmy również, że rola jaką pełnią architekci wnętrz w Łodzi wiąże się z częstymi wizytami na miejscu i nie ma nic wspaniałego w butach roboczych. Kiedy robię instalacje, zazwyczaj jeżdżę ciężarówkami w meblach kurierskich i drobiazgach i można zobaczyć, jak przewozi worki z doniczkami. Pewnego dnia w Ikea w Łodzi musiałem odbyć cztery wycieczki do samochodu, ponieważ mój wózek mógł przewozić tyle rzeczy naraz, i znowu wyglądałem niebywale. Istnieje również duży nacisk na konsultanta, aby podejmował właściwe decyzje. Błędy w budowaniu mogą kosztować Cię nadmiernie. Czasami decyzje te muszą być również szybkie, aby pozostać o krok przed transakcjami. Nie chcesz być tym, który wstrzymuje postępy. Czas to pieniądz – wiedzą to architekci wnętrz w Łodzi.

2. Wszystko jest kreatywne:
Mity o karierze w zakresie projektowania i dekoracji wnętrz Większość czasu wewnętrznego konsultanta spędza na konceptualizowaniu, wizualizowaniu i badaniu. Dni są wypełnione duszeniem tkanin, materiałów i próbek farb, odwiedzaniem salonów meblowych, mierzeniem, wyglądaniem, myśleniem, wyglądaniem, myśleniem itp., ale szybko nauczyłem się w pracy, że wiąże się to z niewiarygodną ilością administracji. Cytowanie, fakturowanie, łączenie się z transakcjami, koordynowanie dostaw, reagowanie na wiadomości e-mail to prawdopodobnie ponad 50% pracy jaką wykonują architekci wnętrz w Łodzi. I chociaż obowiązki administracyjne architektów wnętrz w Łodzinie są moją rzeczą, czasem dobrze jest móc wyłączyć kreatywny mózg, który może zostać przytłoczony i wyczerpany, i zamiast tego wykonywać bezmyślne zadania.