Jaki kierunek studiów wybrać na projektanta mody?

W tym poście odkrywamy niektóre z kluczowych tematów, które początkujący właściciele firm modowych powinni rozważyć, budując swoje umiejętności i wiedzę, zanim zaczną zakładać własne firmy modowe. Poznajcie kilka kluczowych obszarów i w żadnym konkretnym rankingu. To byłoby zbyt subiektywne – zwłaszcza, że myśląc o karierze w biznesie kreatywnym musisz wiedzieć jaki kierunek studiów wybrać na projektanta mody. Obecnie Krakowskie Szkoły Artystyczne oferują szkolenia i kursy na projektantów, warto więc przed rozwijaniem swojej firmy zdobyć dyplomy z tej dzieciny.

1. Świadomość własnej przydatności jako własnego szefa.
Nie każdy nadaje się do bycia własnym szefem. Więc jeśli jest jedno miejsce, które należy wziąć pod uwagę, zanim zaczniesz pracować i udać się do najbliższego banku po pożyczkę, dokonaj samooceny i dowiedz się, dlaczego chcesz prowadzić własną firmę. Jak jesteś przygotowany na to i skąd możesz uzyskać stałe wsparcie? Zrozumienie swojej jaźni, twoich motywacji, mocnych i słabych stron dostarczy ci jaśniejszego wyobrażenia o tym, jak bardzo pasujesz do roli samo-emocjalizacji i wszystkich jej plusów i minusów.

2. Segmenty przemysłu modowego.
Nie każdy chce być projektantem mody. A ze względu na mnogość ról, które tworzą długa kariera, moda ma wiele do zaoferowania młodym talentom, które poszukują więcej niż życie. W tym miesiącu twórca Krakowskiej Szkoły Artystycznej daje nam spojrzenie na to, co zainspirowało ją do wyboru dziennikarstwa modowego jako kariery, jak to jest pracować w modzie, a także kilka wskazówek, jak osiągnąć sukces w dziedzinie mediów mody. Jak opisałbyś siebie jako dziennikarza mody? Przede wszystkim uwielbiam pisać! Z tego powodu opisuję siebie jako namiętnego pisarza. Moją umiejętnością jest bycie wszechstronnym jako pisarz. Moja kariera pozwoliła mi pracować w modzie, urodzie, marketingu, kulturze i stylu życia. Wszystkie te segmenty są tak ważne, ponieważ zwiększają moje umiejętności pisania.